Sklep stacjonarny

Zapraszam do odwiedzenia sklepu stacjonarnego. W ofercie znajdziesz wszystkie towary oferowane w sklepie internetowym Urokliwisko Gohy za wyjątkiem kaligrafii i niektórych pędzli Soft Grip. Te towary najlepiej zamawiać przez Internet. Wybierając się do nas zarezerwuj sobie dużo wolnego czasu. Przebieranie w bogatej ofercie serwetek, papierów klasycznych i ryżowych jak również surowych przedmiotów do ozdabiania pochłania sporo czasu. Pierwsza wizyta w sklepie trwa z reguły 1,5 godziny :). Dodatkowo służę również radą w doborze materiałów.


SKLEP STACJONARNY


Adres:


ul. Oleandrów 7 m 4
00-629 Warszawa
(Śródmieście)
po wyjściu z bramy należy skręcić w lewo

Godziny otwarcia:pn.: 14:00 - 19:00
wt.: 13:30 - 19:00
śr.: nieczynne
cz.: 12:00 - 19:00
pt.: nieczynne
sb.: 11:00 - 15:00 (w każdą drugą sobotę miesiąca)
nd.: nieczynne


Soboty w 2013 roku, w których sklep stacjonarny będzie otwarty:

9 luty, 9 marca, 13 kwietnia, 25 maja, 8 czerwca


Dojazd samochodem:

Na ulicy Oleandrów są kłopoty z parkowaniem. Proponujemy parkować na ul. Polnej. Jest to strefa płatnego parkowania. Do sklepu jest bardzo dobry dojazd komunikacją miejską i radzimy z niej korzystać. W pobliżu jest przystanek tramwajowy na ul. Marszałkowskiej, niedaleko jest też stacja metra "Politechnika". Na dole strony jest link do serwisu, w którym można sprawdzić możliwości dojazdu komunikacją miejską.Dojazd komunikacją miejską:


Jeżeli chcesz skorzystać z komunikacji miejskiej sprawdź czym można dojechać. Zostaniesz przekierowana(y) na stronę serwisu jakdojade.pl, na której należy wpisać początek podróży oraz godzinę wyjazdu (lub przyjazdu na miejsce) i wcisnąć przycisk .
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...