sobota, 13 lutego 2010

Co nowego w Urokliwisku Gohy

Piszę artykuł, który, mam nadzieję, przyda się osobom początkującym w technice decoupage. W niedługim czasie pojawi się on na blogu.
Do czasu opublikowania artykułu zapraszam do zapoznania się z nowościami, które pojawiły się w Urokliwisku Gohy.
Co przybyło:
1). Nieznane jeszcze na polskim rynku papiery klasyczne włoskiej firmy Hobby & Blu, między innymi z wzorem tarcz zegarowych. Do końca lutego w promocyjnej cenie 9,50 zł (cena stała 10,50 zł).2). Nowe wzory serwetek, między innymi “Na Ludowo”


3). Papiery ryżowe firm Decomania i Hobby & Blu oraz papier klasyczny Calambour - powróciły stare wzory, przybyły nowe.

4). Nowe szablony hiszpańskiej firmy Daykatrade
5). Jednokolorowy papier ryżowy (biały i kremowy) w trzech rozmiarach
6). Powróciła metalowa bańka
7). Uzupełniliśmy przedmioty z drewna oraz wprowadziliśmy szafkę z trzema kołeczkami8). Z firmy Heritage zwiększyliśmy ofertę farb akrylowych w pojemności 100 ml i 250 ml oraz wprowadziliśmy medium opóźniające wysychanie farb Acrylic Extender 120 ml i 250 ml9). Rozszerzyliśmy ofertę klejów o klej do tkanin HT2, który świetnie nadaje się do m.in. robienia zawieszek (z tasiemki) do wielkanocnych wydmuszek.10). Rozpoczynamy rozwijanie nowego działu numerowanki i miedziorysy. Świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Na początek 2 wzory dla miłośników kaligrafii oraz trzy wzory numerowanek z farbami w formacie A5 (doskonałe dla dzieci, nawet tych najmłodszych).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...